Warsztaty

Oprócz pisania na blogu zajmuję się również organizowaniem i prowadzeniem warsztatów upcyklingowych. Od 2017 roku współtworzę pracownię Cztery Razy Trzy, w której odbywają się te warsztaty.

 

Poniżej znajdziesz aktualne informacje o zbliżających się wydarzeniach i spotkaniach. Wpadnij, wspólnie zmienimy niepotrzebne rzeczy w coś wspaniałego! Jeśli chcesz zarezerwować dla siebie miejsce na warsztacie, wyślij maila na: julia@nanowosmieci.pl

 

Jeśli udział w warsztatach miałby być prezentem dla kogoś bliskiego, polecam Ci voucher. Jak to działa? Napisz do mnie maila (julia@nanowosieci.pl), że interesuje Cię zakup vouchera. Wspólnie ustalimy jego wartość i tekst, jaki zostanie na nim umieszczony – to może być coś osobistego! Po dokonaniu zapłaty prześlę Ci w załączniku do maila voucher do samodzielnego wydruku oraz indywidualny numer, który wpiszesz odręcznie na wydrukowanym voucherze. Możesz też wykupić udział w konkretnych warsztatach.

 

voucher

 

***

 

16 marca – Warsztat wyplatania hamaka siedzącego

 

Czy wiesz, że miarowe kołysanie się w hamaku ma właściwości prozdrowotne? Odpręża, uspokaja, odstresowuje, sprawia, że lepiej i mocniej zasypiamy, a po przebudzeniu jesteśmy bardziej rześcy! Na warsztacie nauczysz się wyplatać ze sznurków siedzący hamak w stylu boho. Więcej informacji w wydarzeniu: KLIKNIJ TUTAJ.

 

***

 

13 kwietnia – Domowy kompostownik DIY

 

warsztat kompostowaniaNie lubisz marnować jedzenia? Starasz się żyć według zasad Zero Waste? Chcesz zacząć przygodę z kompostowaniem resztek, ale nie wiesz jak? Nie chcesz wydawać kroci na designerski kompostownik, nie mając pewności, czy kompostowanie przyjmie się w Twoim domu na stałe? A jednocześnie zależy Ci na estetycznym pojemniku – w końcu chcesz go umieścić w mieszkaniu? W takim razie ten warsztat jest dla Ciebie! Więcej informacji w wydarzeniu: KLIKNIJ TUTAJ.

 

***

 

13 kwietnia – Torba PRL-ka: warsztat makramy

 

Lubisz styl vintage? Dbasz o środowisko, więc chodzisz na zakupy z własną torbą? Co powiesz na to, by tej wiosny połączyć obie te pasje? Przyjdź na warsztat makramy i wypleć ze sznurków legendarną siatkę PRL-kę! Więcej informacji znajdziesz w wydarzeniu: KLIKNIJ TUTAJ.