Warsztaty

Oprócz pisania na blogu zajmuję się również organizowaniem i prowadzeniem warsztatów upcyklingowych. Od 2017 roku współtworzę pracownię Cztery Razy Trzy, w której odbywają się te warsztaty.

 

Poniżej znajdziesz aktualne informacje o zbliżających się wydarzeniach i spotkaniach. Wpadnij, wspólnie zmienimy niepotrzebne rzeczy w coś wspaniałego! Jeśli chcesz zarezerwować dla siebie miejsce na warsztacie, wyślij maila na: nanowosmieci@gmail.com

 

Jeśli udział w warsztatach miałby być prezentem dla kogoś bliskiego, polecam Ci voucher. Jak to działa? Napisz do mnie maila (nanowosmieci@gmail.com), że interesuje Cię zakup vouchera. Wspólnie ustalimy jego wartość i tekst, jaki zostanie na nim umieszczony – to może być coś osobistego! Po dokonaniu zapłaty prześlę Ci w załączniku do maila voucher do samodzielnego wydruku oraz indywidualny numer, który wpiszesz odręcznie na wydrukowanym voucherze. Możesz też wykupić udział w konkretnych warsztatach.

 

voucher

 

 

7, 14, 21, 28 listopada – Miesięczny kurs dziergania: dla początkujących

 

kurs dziergania warszawa

Jeśli czujesz, że żadna czapka ze sklepu do Ciebie nie pasuje. Jeśli z każdym szalikiem, który przymierzasz, jest coś nie tak – „nie ten” kształt, kolor albo materiał. Jeśli rękawiczki produkowane dla masowego konsumenta są na Ciebie za małe, za duże lub po prostu niewygodne. Jeśli szukasz grubych zimowych skarpet, które będą jednocześnie ładne i ciepłe, a wciąż takich nie znajdujesz. Jeśli od dawna „chodzą” za Tobą włóczki i druty, a wciąż nie potrafisz się z nimi zaprzyjaźnić… W taki razie ten miesięczny kurs dziergania na drutach jest dla Ciebie! Więcej informacji w wydarzeniu: KLIKNIJ TUTAJ.

 

***

 

18 listopada – Warsztat woskowijek, eko alternatywy dla folii

 

warsztat woskowijek

Masz dosyć jednorazowej folii? Uważasz, że to bez sensu używać przedmiotu, który za chwilę wyląduje w koszu i zostanie długo rozkładającym się odpadem? Szukasz zdrowej i przyjaznej dla środowiska alternatywy, z której mogłaby skorzystać cała Twoja rodzina? Poznaj woskowijki! Przyjdź na warsztat i wykonaj dla siebie komplet pięciu sztuk! Więcej informacji w wydarzeniu: KLIKNIJ TUTAJ.

 

***

 

18 listopada – Komin z grubej wełny czesankowej XXL: wyplatanie na rękach

komin z wełny merynosów warsztat

 

Marzy Ci się gruby szalik-komin na jesień i zimę – stylowy, ciepły, ale jednocześnie niegryzący w szyję? Przyjdź na warsztat i wykonaj go na własnych rękach (dosłownie, bo nie użyjesz żadnych narzędzi!) z polskiej wełny merynosów – wełna owiec tej rasy uznawana jest za najdelikatniejszą na świecie. Więcej informacji w wydarzeniu: KLIKNIJ TUTAJ.