Warsztaty

Oprócz pisania na blogu zajmuję się również organizowaniem i prowadzeniem warsztatów upcyklingowych. Od września 2017 roku współtworzę pracownię Cztery Razy Trzy, w której odbywają się te warsztaty.

 

Poniżej znajdziesz aktualne informacje o zbliżających się wydarzeniach i spotkaniach. Wpadnij, wspólnie zmienimy niepotrzebne rzeczy w coś wspaniałego!

 

***

 

3, 10, 17, 24 listopada „Jesienne dzierganie: zrób czapkę, szalik, rękawiczki i skarpetki”

 

Zamknij oczy. Wyobraź sobie, że za oknem pada deszcz, jest zimno i ciemno, a Ty spędzasz długie jesienne wieczory w wyjątkowym miejscu. Pijesz dobrą herbatę, przygotowaną specjalnie na Twoje przyjście, częstujesz się herbatnikami, owocami albo wegańskim ciastem. Jest luźna i rodzinna atmosfera. Znajdujesz się w gronie osób, które podzielają Twoje zainteresowania. Wspólnie uczycie się dziergać na drutach i tworzycie dla siebie rzeczy idealne na tę niepogodę za oknem – ciepłą czapkę, szalik, rękawiczki i skarpety. Brzmi dobrze? Czekają nas cztery spotkania, cztery magiczne wieczory!

Więcej informacji znajdziesz w wydarzeniu na Facebooku. A jeśli chcesz uczestniczyć w warsztatach w okazyjnej cenie, zarezerwuj dla siebie miejsce w grupie jeszcze przed 25 października.

 

warsztaty dziergania