Warsztaty

Oprócz pisania na blogu zajmuję się również organizowaniem i prowadzeniem warsztatów upcyklingowych. Od 2017 roku współtworzę pracownię Cztery Razy Trzy, w której odbywają się te warsztaty.

 

Poniżej znajdziesz aktualne informacje o zbliżających się wydarzeniach i spotkaniach. Wpadnij, wspólnie zmienimy niepotrzebne rzeczy w coś wspaniałego!

 

Jeśli udział w warsztatach miałby być prezentem dla kogoś bliskiego, polecam Ci voucher. Jak to działa? Napisz do mnie maila (nanowosmieci@gmail.com), że interesuje Cię zakup vouchera. Wspólnie ustalimy jego wartość i tekst, jaki zostanie na nim umieszczony – to może być coś osobistego! Po dokonaniu zapłaty prześlę Ci w załączniku do maila voucher do samodzielnego wydruku oraz indywidualny numer, który wpiszesz odręcznie na wydrukowanym voucherze. Możesz też wykupić udział w konkretnych warsztatach.

 

voucher

 

 

***

 

12 + 28 marca – Mini-cykl dzierganiowe korepetycje 

 

kurs dziergania warszawa

Chcesz wydziergać na drutach sweter lub kardigan, ale nie wiesz do końca jak to zrobić? Może jesteś dopiero na początku drogi – poznajesz podstawowe ściegi i szykujesz się do wykonania swojej pierwszej robótki?  Przymierzasz się do wydziergania czapki albo szalika na prezent? Albo kocyka dla dziecka? A może chcesz spróbować dziergania na pięciu drutach – rękawiczki i skarpety polecają się! Zapraszam w marcu na dzierganiowe korepetycje. Więcej informacji w wydarzeniu: KLIKNIJ.

 

 

***

 

24 marca – Niezbędnik Zero Waste: warsztat rzeczy wielorazowych

 

jak dbać o myjkę

Na warsztacie: wydziergasz na drutach konopną myjkę do naczyń, będącą naturalną alternatywą dla popularnych gąbek (nawet jeśli to będzie Twój pierwszy kontakt z drutami – nie bój, to będzie okazja, by nauczyć się dziergać); wykonasz woskowijkę – bezśmieciowe zastępstwo dla folii śniadaniowej; uszyjesz zestaw cienkich woreczków na zakupy i/lub lniany worek na pieczywo; uszyjesz mały zestaw wielorazowych płatków kosmetycznych. Więcej informacji w wydarzeniu: KLIKNIJ

 

 

***

 

4 kwietnia – Pustynny ogród w szkle

 

las w słoiku

Po obfitujących w zieleń lasach w słojach nadszedł czas na pustynne krajobrazy! Jeśli marzy Ci się własny piaszczysty kawałek przestrzeni z sukulentami w roli głównej – przyjdź na warsztat i wykonaj własny pustynny ogród w szkle! Więcej informacji w wydarzeniu: KLIKNIJ.

 

 

 

***

 

18 kwietnia: etno wyplatanie w stylu afrykańskim

 

Podczas swoich podróży do Afryki totalnie się zachwyciłam lokalnym rękodziełem – wyplatanymi z traw koszykami, matami, misami. Postanowiłam odtworzyć tę technikę i wykorzystać w plecionkach materiały z odzysku. Jeśli podobają Ci się we wnętrzach dodatki w stylu afrykańskim – przyjdź na warsztat i naucz się etnicznego wyplatania! Więcej informacji w wydarzeniu: KLIKNIJ.

 

***

9, 16, 23, 30 kwietnia – Cykl dziergania i szydełkowania dla dziecka

 

WARSZTATY ROBIENIA NA DRUTACHSpodziewasz się dziecka? A może w ciąży jest Twoja siostra albo koleżanka? Naucz się dziergać na drutach i szydełkować i wykonaj własnoręcznie wyprawkę dla malucha. Cykl warsztatów Ci w tym pomoże! Z moją pomocą wykonasz: czapeczkę, skarpety, kocyk i zabawkę. Więcej informacji w wydarzeniu: KLIKNIJ.