Warsztaty

Oprócz pisania na blogu zajmuję się również organizowaniem i prowadzeniem warsztatów upcyklingowych. Od 2017 roku współtworzę pracownię Cztery Razy Trzy, w której odbywają się te warsztaty.

 

Poniżej znajdziesz aktualne informacje o zbliżających się wydarzeniach i spotkaniach. Wpadnij, wspólnie zmienimy niepotrzebne rzeczy w coś wspaniałego! Jeśli chcesz zarezerwować dla siebie miejsce na warsztacie, wyślij maila na: julia@nanowosmieci.pl

 

Jeśli udział w warsztatach miałby być prezentem dla kogoś bliskiego, polecam Ci voucher. Jak to działa? Napisz do mnie maila (julia@nanowosieci.pl), że interesuje Cię zakup vouchera. Wspólnie ustalimy jego wartość i tekst, jaki zostanie na nim umieszczony – to może być coś osobistego! Po dokonaniu zapłaty prześlę Ci w załączniku do maila voucher do samodzielnego wydruku oraz indywidualny numer, który wpiszesz odręcznie na wydrukowanym voucherze. Możesz też wykupić udział w konkretnych warsztatach.

 

voucher

 

 

26 stycznia – Warsztat wyplatania hamaka siedzącego

 

Czy wiesz, że miarowe kołysanie się w hamaku ma właściwości prozdrowotne? Odpręża, uspokaja, odstresowuje, sprawia, że lepiej i mocniej zasypiamy, a po przebudzeniu jesteśmy bardziej rześcy! Na warsztacie nauczysz się wyplatać ze sznurków siedzący hamak w stylu boho. Więcej informacji w wydarzeniu: KLIKNIJ TUTAJ.

 

***

 

3 lutego – Niezbędnik Zero Waste: warsztat rzeczy wielorazowych

 

zero waste

Na tym trwającym 5 godzin spotkaniu wykonamy rzeczy, które pozwolą Ci uniknąć jednorazówek i zmniejszyć ilość śmieci, które każdego dnia wyrzucasz do kosza. Więcej informacji w wydarzeniu: KLIKNIJ TUTAJ.

 

***

 

16 lutego – Wypleć lampę ze sznurków: warsztat makramy

 

lampa makramowa

Podoba Ci się swobodny styl boho we wnętrzu? Lubisz wieczorami posiedzieć przy nastrojowym świetle? A może marzysz, by nauczyć się wyplatać ze sznurków w technice makrama? Przyjdź zatem na warsztat i wypleć makramowy klosz. Dodatkowo otrzymasz oprawkę żarówkową z kablem, więc do domu wrócisz z kompletną lampą gotową do zawieszenia!  Więcej informacji w wydarzeniu: KLIKNIJ TUTAJ.

 

***

 

16 lutego – Torebka marzeń: warsztat szydełkowania

 

Pojemna czy miniaturowa? Wzorzysta czy jednokolorowa? Okrągłą czy prostokątna? Boho-worek, „makaronik”, kopertówka – jaka jest Twoja wymarzona torebka? Przyjdź na warsztat i wykonaj ją z ekologicznej włóczki na szydełku! Więcej informacji w wydarzeniu: KLIKNIJ TUTAJ.