fbpx
Menu
upcykling tkanin

Jak wypleść hamak siedzący typu „jaskółcze gniazdo” – zapraszam na kurs internetowy i po ebooka

Wszystko zaczęło się kilka lat temu, gdy przypadkiem w zagranicznym sklepie zobaczyłam bujak typu „jaskółcze gniazdo”. W Polsce one nie były jeszcze popularne. Zobaczyłam… i się zachwyciłam! Postanowiłam: muszę taki zrobić. I jak postanowiłam, tak zrobiłam. A od teraz również Wy możecie się dowiedzieć, jak wypleść hamak siedzący!

 

Pamiętam, że zamknęłam się w pracowni na parę tygodni i zaczęłam opracowywać sposób wyplatania bujaka. Wielokrotnie rozplątywałam sznurki i robiłam od nowa. Mimo ogromnego nakładu pracy, miałam wielką satysfakcję, bo coś, co do tej pory było tylko w mojej głowie, nagle przybierało kształt prawdziwego mebla!

 

Gdy już sama opanowałam najlepszy na tamten moment schemat wykonania hamaka siedzącego, zaczęłam przekazywać wiedzę innym. Organizowałam warsztaty stacjonarne w naszej warszawskiej pracowni Cztery Razy Trzy.

Od lipca 2018 do marca 2019 roku odbyło się 15 stacjonarnych warsztatów wyplatania hamaka.

Uczestniczyło w nich w sumie 186 osób .

Otrzymałam 48 podziękowań od uczestniczek i uczestników

… i drugie tyle zapytań, kiedy warsztat „Bujaj się! będzie dostępny również dla mieszkańców innych miejscowości.

 

Wtedy postanowiłam zorganizować kurs internetowy, aby można było w nim uczestniczyć niezależnie od pory dnia i lokalizacji. Na urlopie, w czasie wolnym od innych zobowiązań, podczas bezsennych nocy i gdy w pokoju obok dziecko ucina sobie poobiednią drzemkę 🙂

 

hamak makramowy diy instrukcja

 

E-kurs jest kwintesencją warsztatów stacjonarnych, a pod wieloma względami nawet przewyższa warsztaty w realu:

 • główną zaletą jest nieograniczony czas pracy i miejsce – możesz wyplatać bujak w dowolnej lokalizacji i w dogodnym dla Ciebie momencie, nawet na raty. Gdy się zmęczysz, możesz odłożyć pracę i powrócić do niej innego dnia.
 • szeroki wachlarz materiałów kursowych: 6 filmów instruktażowych, 4 notatki wizualne, ebook z myślą o tych, którzy instrukcje wolą mieć w postaci tekstowo-zdjęciowej oraz dostęp do zamkniętej grupy wsparcia na Facebooku. To w Pakiecie 1 kursu internetowego. Z kolei w Pakiecie 2 masz dodatkowo materiały potrzebne do wykonania hamaka (mocne obręcze, sznurki, kółka do zawieszenia).  Jeśli zależy Ci na samej instrukcji w wersji budżetowej, polecam ebook „Bujaj się!”.
 • wzięłam do serca uwagi po warsztatach stacjonarnych i postarałam się uniknąć tych błędów w e-kursie.
 • postawiłam na praktyczne i trwałe materiały dostępne w Pakiecie 2: siedzisko z metalu, oparcie z drewna, bawełniane sznurki z rdzeniem i metalowe kółka do zawieszenia bujaka. Część materiałów otrzyma dzięki Tobie drugie życie. 
 • ten schemat wykonania hamaka został opracowany przeze mnie osobiście, dlatego nie znajdziesz podobnej instrukcji nigdzie indziej w sieci. No, chyba że trafiła tam bez mojej wiedzy i zgody 😉
 • przekazuję na Twoje ręce najlepszy w danym momencie i najbardziej praktyczny sposób wykonania hamaka siedzącego. Dochodziłam do niego stopniowo przez dwa lata, testując gotowe meble na sobie i swoich domownikach 🙂

 

hamak pleciony diy

 

 

Internetowy kurs wyplatania hamaków „Bujaj się!” dostępny jest w dwóch Pakietach

 

Do 26 lipca trwa przedsprzedaż, co oznacza, że kupujesz pełnowartościowy kurs w niższej cenie, ale dostęp do niego otrzymasz dopiero 27 lipca.  

 

 

Pakiet 1 (podstawowy) zawiera:

kurs wyplatania hamaka

 • dostęp do 6 lekcji wideo z instrukcją jak krok po kroku wykonać hamak
 • ebook z instrukcją wyplecenia bujaka krok po kroku
 • 4 notatki wizualne, ułatwiające przyswojenie informacji
 • dostęp do zamkniętej grupy wsparcia na Facebooku

Uwaga: ten pakiet nie obejmuje materiałów fizycznych potrzebnych do wykonania hamaka (obręcze, sznurki, kółka/karabińczyki). 

 

Cena do 26.07: 139 zł ( później 199 zł )

 

KLIKNIJ TUTAJ I PRZEJDŹ DO STRONY PAKIETU 1

 

 

Pakiet 2 (z materiałami) zawiera

 • dostęp do 6 lekcji wideo z instrukcją jak krok po kroku wykonać hamak
 • ebook z instrukcją wyplecenia bujaka krok po kroku
 • 4 notatki wizualne, ułatwiające przyswojenie informacji
 • dostęp do zamkniętej grupy wsparcia na Facebooku
 • dodatkowo: materiały fizyczne potrzebne do wykonania hamaka (metalowe i drewniane obręcze, bawełniane sznurki, metalowe kółka/karabińczyki do zawieszenia).

Uwaga: ten pakiet dostępny jest w bardzo limitowanej ilości 5 sztuk!

 

Cena do 26 lipca: 299 zł (później 359 zł)

 

KLIKNIJ TUTAJ I PRZEJDŹ DO STRONY PAKIETU 2

 

 

Lub też możesz wybrać sam ebook:

Ebook “Bujaj się!” powstał  z myślą tych, którzy łatwiej przyswajają instrukcje w postaci tekstowej i zdjęciowej (a nie np. głosowej) Informacje zawarte w publikacji poprowadzą Cię krok po kroku od zera do wyplecenia własnego bujaka.

Ebook ma 76 stron. Jest w formacie PDF. 

Dodatkowo wraz z ebookiem otrzymasz dostęp do zamkniętej grupy wsparcia na Facebooku.

 

Cena do 27 lipca: 29 zł (później 49 zł)

 

KLIKNIJ TUTAJ I PRZEJDŹ DO STRONY EBOOKA

 

 

FAQ, czyli lista najczęstszych pytań i odpowiedzi na nie:

 

Interesuje mnie Pakiet 1 kursu. Nie zawiera on w cenie materiałów. Skąd mam wiedzieć, jakie materiały będą potrzebne i gdzie je kupię? 

Po zakupie e-kursu otrzymasz materiały (notatki wizualne, ebook, nagrania wideo)  z informacją, jakie materiały będą Ci potrzebne do wykonania hamaka i miejsca, w których możesz je znaleźć.

Czy w e-kursie mogą uczestniczyć osoby, które nigdy dotąd nie miały do czynienia z makramą i wyplataniem ze sznurków?

Oczywiście, e-kurs składa się z 6 lekcji wideo, w których bardzo dokładnie tłumaczę i pokazuję, jak krok po kroku wykonać hamak. Poznasz również dwa podstawowe supły makramowe. Oprócz tego, otrzymasz dostęp do zamkniętej grupy wsparcia na Facebooku – możesz tam zadawać pytania, dzielić się postępem swoich prac i prosić o radę.

Jakie wymagania techniczne należy spełnić, by korzystać z e-kursu albo ebooka „Bujaj się!”?

Wystarczy komputer lub urządzenie mobilne z dostępem do internetu. Dostęp do e-kursu i ebooka będziesz mieć o dowolnej porze dnia i nocy z dowolnego miejsca na świecie.

W jaki sposób kupię wybrany pakiet i otrzymam do niego dostęp? 

Wybrany pakiet kupisz w moim sklepie internetowym, zapłacisz za niego przelewem tradycyjnym albo błyskawicznym lub PayPalem. Wszystkie notatki wizualne wraz z informacją o dostępie do pakietu i linkiem do zamkniętej grupy facebookowej otrzymasz w mailu po zakupie (w przypadku zakupu w przedsprzedaży dostęp otrzymasz 27 lipca).

Czy po zakupie e-kursu mogę go zwrócić, jeśli się rozmyślę?

E-kurs jest produktem internetowym i ze względu na swoją specyfikę nie podlega zwrotowi.

Mogę otrzymać fakturę za zakup? 

Oczywiście! Podaj mi dane do faktury w uwagach do zamówienia, gotową fakturę prześlę Ci mailem.

 

Masz jakieś dodatkowe pytania? Możesz zamieścić je poniżej w komentarzach, postaram się udzielić odpowiedzi najszybciej jak się da 🙂