fbpx
książki & filmy

Jak wypleść hamak siedzący typu “jaskółcze gniazdo” – zapraszam na kurs internetowy

kurs wyplatania hamaka

Wszystko zaczęło się dwa lata temu, gdy przypadkiem w zagranicznym sklepie zobaczyłam bujak typu “jaskółcze gniazdo”. W Polsce one nie były jeszcze popularne. Zobaczyłam… i się zachwyciłam! Postanowiłam: muszę taki zrobić. I jak postanowiłam, tak zrobiłam. A od teraz również Wy możecie się dowiedzieć, jak wypleść hamak siedzący!

 

Pamiętam, że zamknęłam się w pracowni na parę tygodni i zaczęłam opracowywać sposób wyplatania bujaka. Wielokrotnie rozplątywałam sznurki i robiłam od nowa. Mimo ogromnego nakładu pracy, miałam wielką satysfakcję, bo coś, co do tej pory było tylko w mojej głowie, nagle przybierało kształt prawdziwego mebla!

 

Gdy już sama opanowałam najlepszy na tamten moment schemat wykonania hamaka siedzącego, zaczęłam przekazywać wiedzę innym. Organizowałam warsztaty stacjonarne w naszej warszawskiej pracowni Cztery Razy Trzy.

Od lipca 2018 do marca 2019 roku odbyło się 13 stacjonarnych warsztatów wyplatania hamaka.

Uczestniczyło w nich w sumie 156 osób .

Otrzymałam 48 podziękowań od uczestniczek i uczestników

… i drugie tyle zapytań, kiedy warsztat “Bujaj się! będzie dostępny również dla mieszkańców innych miejscowości.

 

Wtedy postanowiłam zorganizować kurs internetowy, aby można było w nim uczestniczyć niezależnie od pory dnia i lokalizacji. Na urlopie, w czasie wolnym od innych zobowiązań, podczas bezsennych nocy i gdy w pokoju obok dziecko ucina sobie poobiednią drzemkę 🙂

 

hamak makramowy diy instrukcja

 

E-kurs jest kwintesencją warsztatów stacjonarnych, a pod wieloma względami nawet przewyższa warsztaty w realu:

 • główną zaletą jest nieograniczony czas pracy i miejsce – możesz wyplatać bujak w dowolnej lokalizacji i w dogodnym dla Ciebie momencie, nawet na raty. Gdy się zmęczysz, możesz odłożyć pracę i powrócić do niej innego dnia.
 • dostęp do materiałów kursowych (6 filmów instruktażowych, 4 notatki wizualne i zaproszenie do zamkniętej grupy wsparcia na Facebooku) otrzymujesz od razu po zakupie. Na materiały fizyczne, które są sprowadzane na zamówienie, należy poczekać do dwóch tygodni.
 • wzięłam do serca uwagi po warsztatach stacjonarnych i postarałam się uniknąć tych błędów w e-kursie.
 • postawiłam na praktyczne i trwałe materiały z metalu i drewna, a sznurki z bawełny (materiały dostępne są w dwóch Pakietach z trzech – szczegóły znajdują się poniżej i na stronach Pakietów). Część z nich otrzyma dzięki Tobie drugie życie. 
 • ten schemat wykonania hamaka został opracowany przeze mnie osobiście, dlatego nie znajdziesz podobnej instrukcji nigdzie indziej w sieci. No, chyba że trafiła tam nielegalnie, bez mojej wiedzy i zgody 😉
 • przekazuję na Twoje ręce najlepszy w danym momencie i najbardziej praktyczny sposób wykonania hamaka siedzącego. Dochodziłam do niego stopniowo przez dwa lata, testując gotowe meble na sobie i swoich domownikach 🙂

 

Internetowy kurs wyplatania hamaków “Bujaj się!” dostępny jest w trzech Pakietach

 

Pakiet 1: Tuzin zawiera:wyplatanie hamaka siedzącego

 • dostęp do 6 lekcji wideo z instrukcją jak krok po kroku wykonać hamak
 • 4 notatki wizualne, ułatwiające przyswojenie informacji
 • dostęp do zamkniętej grupy wsparcia na Facebooku

Uwaga: ten pakiet nie obejmuje materiałów fizycznych potrzebnych do wykonania hamaka (obręcze, sznurki, kółka/karabińczyki). 

 

Cena: 199 zł (do 10 września: 169 zł)

 

KLIKNIJ TUTAJ I PRZEJDŹ DO STRONY PAKIETU 1

 

 

Pakiet 2: Kopa zawiera: jak wypleść hamak siedzący

 • dostęp do 6 lekcji wideo z instrukcją jak krok po kroku wykonać hamak
 • 4 notatki wizualne, ułatwiające przyswojenie informacji
 • dostęp do zamkniętej grupy wsparcia na Facebooku
 • dodatkowo: materiały fizyczne potrzebne do wykonania hamaka (metalowe i drewniane obręcze, bawełniane sznurki, metalowe kółka/karabińczyki do zawieszenia).

Uwaga: część materiałów wykonywana jest na zamówienie, dlatego czas oczekiwania na przesyłkę wyniesie ok. 2 tygodni od zakupu.

 

Cena: 369 zł (do 10 września: 339 zł)

 

KLIKNIJ TUTAJ I PRZEJDŹ DO STRONY PAKIETU 2

 

 

Pakiet 3: Gros zawiera: jak zrobić hamak jaskółcze gniazdo

 • dostęp do 6 lekcji wideo z instrukcją jak krok po kroku wykonać hamak
 • 4 notatki wizualne, ułatwiające przyswojenie informacji
 • dostęp do zamkniętej grupy wsparcia na Facebooku
 • materiały potrzebne do wykonania hamaka
 • dodatkowo: 1 godzina mojego osobistego nadzoru nad postępem Twoich prac.

Uwaga: liczba osób mogących skorzystać z tego Pakietu jest ograniczona do trzech.

 

Cena: 469 zł (do 10 września: 439 zł)

 

KLIKNIJ TUTAJ I PRZEJDŹ DO STRONY PAKIETU 3

 

Na zachętę dodam, że do 10 września trwa przedsprzedaż e-kursu “Bujaj się!”, co oznacza, że obowiązują promocyjne niższe ceny. Po tej dacie ceny urosną, a bardzo możliwe, że niektóre Pakiety przestaną być dostępne. 

 

 

FAQ, czyli lista najczęstszych pytań i odpowiedzi na nie:

 

Interesuje mnie Pakiet 1: Tuzin. Nie zawiera on w cenie materiałów. Skąd mam wiedzieć, jakie materiały będą potrzebne i gdzie je kupię? 

Po zakupie e-kursu otrzymasz notatki wizualne z informacją, jakie materiały będą Ci potrzebne do wykonania hamaka i miejsca, w których możesz je znaleźć.

Czy w e-kursie mogą uczestniczyć osoby, które nigdy dotąd nie miały do czynienia z makramą i wyplataniem ze sznurków?

Oczywiście, e-kurs składa się z 6 lekcji wideo, w których bardzo dokładnie tłumaczę i pokazuję, jak krok po kroku wykonać hamak. Poznasz również dwa podstawowe supły makramowe. Oprócz tego, otrzymasz dostęp do zamkniętej grupy wsparcia na Facebooku – możesz tam zadawać pytania, dzielić się postępem swoich prac i prosić o radę.

Jakie wymagania techniczne należy spełnić, by korzystać z e-kursu “Bujaj się!”?

Wystarczy komputer lub urządzenie mobilne z dostępem do internetu. Dostęp do e-kursu będziesz mieć o dowolnej porze dnia i nocy z dowolnego miejsca na świecie.

W jaki sposób kupię wybrany pakiet i otrzymam do niego dostęp? 

Wybrany pakiet kupisz w moim sklepie internetowym, zapłacisz za niego przelewem tradycyjnym albo błyskawicznym. Wszystkie notatki wizualne wraz z informacją o dostępie do pakietu i linkiem do zamkniętej grupy facebookowej otrzymasz w mailu po zakupie.

Czy od razu po zakupie e-kursu mogę zacząć wyplatać hamak?

Dostęp do lekcji wideo, zamkniętej grupy i notatki wizualne otrzymasz od razu. Pozostanie Ci tylko skompletować materiały (jeśli wybierzesz Pakiet 1) albo zaczekać aż otrzymasz materiały ode mnie (o ile wybierzesz Pakiet 2 albo Pakiet 3), co może potrwać do 14 dni.

Czy po zakupie e-kursu mogę go zwrócić, jeśli się rozmyślę?

E-kurs jest produktem internetowym i ze względu na swoją specyfikę nie podlega zwrotowi.

 

Masz jakieś dodatkowe pytania? Możesz zamieścić je poniżej w komentarzach, postaram się udzielić odpowiedzi najszybciej jak się da 🙂