fbpx
Menu

Oprócz pisania na blogu zajmuję się również organizowaniem i prowadzeniem warsztatów upcyklingowych. Od 2017 roku współtworzę pracownię Cztery Razy Trzy, w której odbywają się te warsztaty.

 

Poniżej znajdziesz aktualne informacje o zbliżających się wydarzeniach i spotkaniach. Wpadnij, wspólnie zmienimy niepotrzebne rzeczy w coś wspaniałego! Jeśli chcesz zarezerwować dla siebie miejsce na warsztacie, wyślij maila na: julia@nanowosmieci.pl

 

Jeśli udział w warsztatach miałby być prezentem dla kogoś bliskiego, polecam Ci voucher. Jak to działa? Napisz do mnie maila (julia@nanowosieci.pl), że interesuje Cię zakup vouchera. Wspólnie ustalimy jego wartość i tekst, jaki zostanie na nim umieszczony – to może być coś osobistego! Po dokonaniu zapłaty prześlę Ci w załączniku do maila voucher do samodzielnego wydruku oraz indywidualny numer, który wpiszesz odręcznie na wydrukowanym voucherze. Możesz też wykupić udział w konkretnych warsztatach.

 

voucher

 

***

 

22 maja – Kompostowanie w mieszkaniu: zrób kompostownik i zacznij przygodę

 

warsztat kompostowaniaNie lubisz marnować jedzenia? Starasz się żyć według zasad Zero Waste? Chcesz zacząć przygodę z kompostowaniem resztek, ale nie wiesz jak? Nie chcesz wydawać kroci na designerski kompostownik, nie mając pewności, czy kompostowanie przyjmie się w Twoim domu na stałe? A jednocześnie zależy Ci na estetycznym pojemniku – w końcu chcesz go umieścić w mieszkaniu? W takim razie ten warsztat jest dla Ciebie! Więcej informacji w wydarzeniu: KLIKNIJ TUTAJ.

 

***

 

18 maja – Warsztat wyplatania leżaków

WARSZTAT LEŻAKÓW

 

Za chwilę – wiosna i lato! Wyobraź sobie, że opalasz się, czytasz książkę czy po prostu odpoczywasz na leżaku, który jest nie tylko wygodny i wytrzymały, ale również przepiękny! Przyjdź na warsztat i wypleć go własnoręcznie na drewnianym stelażu. To będzie leżak jedyny w swoim rodzaju! Więcej informacji w wydarzeniu: KLIKNIJ TUTAJ.