fbpx
Menu
podcasty

CO W TYM KOSZU odcinek 6: Co dalej dzieje się z odpadkami bio? Zwiedzam kompostownię.

Otrzymuję bardzo dużo pytań o to, jak wyrzucać odpadki bio – w worku, luzem? Czy biodegradowalne torby mają sens? Czy zużyte pieluchy i podpaski kompostowalne można wrzucać do brązowego pojemnika? Odpadki bio – to trudny temat. Dlatego gdy tylko nadarzyła się okazja, pojechałam zwiedzić gdańską kompostownię, czyli jedną z instalacji na terenie Zakładu Utylizacyjnego. Posłuchajcie!

 

 

Podcastu możesz odsłuchać również w swojej ulubionej aplikacji podcastowej, jak Spotify, Podcasty Google, Apple Podcasts itd. Wyszukaj go pod nazwą CO W TYM KOSZU i koniecznie zasubskrybuj! Zapraszam również na mój kanał na Youtube!

 

***

 

Może wolisz przeczytać treść podcastu?

KLIKNIJ I PRZECZYTAJ TRANSKRYPCJĘ PODCASTU

 

 

***

Obejrzyj zdjęcia z kompostowni!

 

 

***

Chcesz wiedzieć więcej o odpadach? Po pierwsze, zachęcam Cię do zapisania się na Liścik bez śmieci, w którym dzielę się ekskluzywnymi wiadomościami, patentami i przepisami. A po drugie, polecam swoją książkę „Nie śmieci” – kompletne źródło wiedzy o odpadach, napisane w lekkiej reporterskiej formie. 

Jeśli chcesz wesprzeć mnie w pracy nad kolejnymi odcinkami podcastu CO W TYM KOSZU, zostań moim Patronem lub moją Matronką – KLIKNIJ

Książka Nie śmieci baner