fbpx
Menu
ekologia

#UpcyklingowyRok: podsumowanie stycznia i propozycja na luty

UpcyklingowyRok

Pierwsza odsłona wyzwania #UpcyklingowyRok jest już za nami! Zobacz karnawałowe przeróbki styczniowych uczestniczek i weź udział w lutowej edycji. 

 

Co to za bal karnawałowy bez przebrań, masek na twarzy i klimatycznych dekoracji pomieszczenia? Mój pomysł na maski z wytłoczek po jajkach jakiś czas temu pokazywałam w newsletterze, natomiast o zaprezentowanie swoich upcyklingowych strojów i wystrojów poprosiłam Was, zapraszając do udziału w styczniowej odsłonie wyzwania #UpcyklingowyRok (tutaj możesz przeczytać o wyzwaniu więcej).

 

I oto voilà! Udział w styczniowej edycji #UpcyklingowyRok wzięły dwie dziewczyny: Maroo, która pokazała uszyty ze starego kocyka polarowego strój kotka dla dziewczynki; oraz Małgorzata, autorka upcyklingowej dekoracji w stylu piratów. Poniżej możecie zobaczyć prace uczestniczek wyzwania.

 

 

Weź udział w lutowej odsłonie wyzwania #UpcyklingowyRok

 

Tymczasem wyzwanie trwa dalej! W lutym, jako że jest to czas wyjazdów na ferie zimowe, chciałam zachęcić Was do tworzenia z „niczego” praktycznych przedmiotów, niezbędnych właśnie podczas podróży! Może wymyśliliście ciekawy upcyklingowy sposób na przechowywanie nart? Albo uszyliście rękawiczki ze starego wełnianego swetra? Ukochana lalka-szmacianka, dzięki której Wasze dziecko lepiej znosi długą drogę, powstała ze spódnicy mamy albo koszuli taty? Koniecznie pochwalcie się efektami w facebookowej grupie Daję rzeczom drugie życie! Zostanie w niej umieszczony specjalny post z hashtagiem #UpcyklingowyRok #Luty – w komentarzach pod nim dodawajcie zdjęcia swoich przeróbek związanych z podróżowaniem (na ferie i nie tylko). W marcu zrobię na blogu podsumowanie, w którym opublikuję Wasze najciekawsze pomysły. To jak, podejmiecie wyzwanie? 😉

 

Zachęcam też do zapisania się na newsletter – to najłatwiejszy sposób na otrzymywanie dodatkowych pomysłów i inspiracji! 🙂